1. 1- türklerin tren ve feribot yolculuğuna tepkiselliği
 2. asosyal bir toplum olmanın belirtisidir.
 3. 2- pkk
 4. eninde sonunda uzun dönemde veya kısa dönemde kesinlikle bitecek olan oluşumdur. nedeni ise çok basit öyle uzun uzadıya derin bilgiler vermeye hiç gerek yok. nedeni şudur; türkiye'de milyonlarca kürt vatandaşımız olmasına rağmen yüzde birinin bile bu örgüte aktif olarak destek vermemesidir.
 5. 3- eskimiş çorapla misafirliğe gidememek
 6. öz güveni eksik insanlardır. kesinlikle dünya bankası başkanı paul wolfowitz' i örnek alması gereken insanlardır. adam bırak eskimiş çorabı delik çorapla camiiye girdi siz neyden bahsediyorsunuz.
 7. 4- hatuna yaşını sormak
 8. çok tehlikeli bir sorudur. camiideki imama kilise nerede diye sormak gibidir.
 9. 5- dunhill
 10. bu sigaranın tadını mükemmel ve içimini harika yapan tek şey içinde katkı maddelerinin ve yapay tatlandırıcılarının olmamasıdır. özellikle kırmızısı tam anlamıyla mükemmeldir.
 11. 6- berber değiştirmek
 12. öyle kolay kolay olmayacak olan eylemdir. ya şehir değiştirmişsindir, ya berberle kavga etmişsindir ya da berber ölmüştür.
 13. 7- makale sıçmak
 14. güzelini yapmaktan daha zor olan sıçıştır. sen o kadar araştır, deney yap, gözlem yap sonunda da bok gibi makale çıkar ortaya. harbiden zor iş yani.
 15. 8- kapı bekçisi
 16. teknolojinin bile hala yıkamadığı bir meslek türü.
 17. 9 - istanbul'un son kullanma tarihi
 18. beklenen büyük depremin olmasıyla gerçekleşecek durumdur. hatta türkiye'ye kadar gider bu durum mazallah. allah korusun. bu beklenen deprem inşallah küçük küçük olur da enerjisi bir anda çıkmaz.
 19. 10 - windows vista
 20. windows sürümleri arasında tartışmasız en berbat olanı, en stabil olmayanıdır. bill amcada farkında olacak ki windows 7 gibi mükemmel sürümünü yayınladı. tabi dötü sıkışınca..
Comments powered by Disqus