1. tayt giyen kızın asıl amacı
 2. asıl amaç soğuk havalarda sıcak tutma özelliğinden faydalanmak için pantolon altına giyilmesi, sıcak havalar da ise rahatlığından ötürü kullanılmasıdır. ha bir de spor yaparken giyenler var. ayrıca futbolcular da giyiyor koşarken cinsel organları sallanmasın diye. başka ne amaç olacaktı?
 3. sözlükçülerin favori süper kahramanı
 4. kesinlikle inek şaban.
 5. depresyondan çıkmak isteyenlere tavsiyeler
 6. yağmur yağarken kendini dışarı atsın. hem ıslansın hem yürüsün hem de şarkı söylesin. % 15-20 arası depresyondan kurtulma garantisi veriyorum.
 7. paypal nakit kart
 8. migroslardan temin edilebilen kredi kartımsı. başta 5 lira verip hevesle aldığım sonra pişman olduğum kart. işlem limitleri çok kötüymüş. hatta iğrenç. ayda 300, yılda 2000 lira çekim limit nedir usta? buna nasıl bir nakit kart? kırdım attım.
 9. *edit : keşke kırmasaymışım 5 türk liramı iade edeceklermiş. sitesinde yapılan açıklamada, paypal nakit kart artık türkiye de kullanılmayacakmış ve kart ücretleri kartlara yüklenecek ve bu 5 tl'lik iade 1 ay içinde kullanılacak sonrasında ise kartların hepsi kapanacakmış. hayırlısı olsun.
 10. şaka maka tatilin bitmiş olması
 11. iyi ki bitti. ben bu kadar uzun tatile karşıyım arkadaş. 9-10 gün tatili gören yapıştırıyor memleketine. dönüş işkence. trafik canavarı aç gözlü bir şekilde hep tetikte. tatil dönüşü tv'ler trafik kuyruğunu ve kazalarda ki kayıpları gösterdiğinde sokarım lan tatiline, olmasın bu kadar tatil diyorum. empati kuruyorum içim sızlıyor. ne demek kardeşin kaza yaptı öldü. ne demek annenin babanın seyahat ettiği otobüs devrildi. allah evlerden uzak etsin. uzun uzun tatiller yerine kısa kısa sık sık olsun.
 12. beylikdüzü
 13. şu sıralar beylikdüzü istanbul mu lan diyebilirsiniz ama 10 yıla kadar neredeyse mecidiyeköy kadar merkezi olacak istanbul semti. istanbul çantaköy'e kadar kaydı. çarpık kentleşme, rezidanslar, kentsel dönüşüm derken en son 12 sene önce gittiğim beylikdüzüne ne olmuş lan köydü burası dedim. düz mantık 10 yıla ebesinin şeyi gibi olacak. insanlarda beylikdüzünü istanbuldan sayıp buluşma noktası ilan edecek. at fav'a bekle.
 14. son model cipinden şeytan taşlayan suudi prensi
 15. 1 taşın 27 dolar olduğu yerde çokta şaşırılmaması gereken durumdur. bakınız 27 dolar diyorum. yani 100 lira. yani 100 tane ekmek parası. kardeşim gel 1 taş atacağına ekmek bulamayanlara ekmek al ne bileyim birisini okut, sünnet ettir, düğünlerini yap. bir şey yap be müslüman.
 16. onur kıvrak'ın her yediği golde defans fırçalaması
 17. artık şartlı refleks olmuş durumdur. ha bir de gol yeyince sevinemeyeceğine göre üzüntüsünü defansı fırçalayarak yansıtıyor da olabilir.
 18. denizli'de yaşanan bayram ikramı izdihamı
 19. izlerken utanmayla üzülme arasında kaldığım durum. bizim insanlarımızı bu duruma düşürenler bayramın son gününe denk gelen bu pazar gününü şuan brunch yaparak geçiriyorlar bu da ayrı bir gerçek. nerede işsizlik maaşı? nerede çocuk başına maaş? anca konuşurlar en az 3 çocuk diye.
 20. *edit : imla.
 21. sevgilinin daha çok sevildiği an
 22. özür dilerim hayatım sen haklısın dediği andır. egoyu öyle bir okşar ki daha çok seversin sevdiğini.

eksi

Comments powered by Disqus