1. sözlükte yazar olma isteği
 2. sevgilinin ekşi sözlük yazarı olması sayesinde ekşibition'dan haberdar olmak, "ortam iyiymiş" diyerek bir gazla çaylak olup on entry girmek, azalmak bilmeyen çaylak onay listesini kontrol etmekten sıkılıp başlıklarda gezinmeye başlayınca keyif almak, sürekli entry girip kenara atmak ve putin gibi* umarsızca oy kullanmak, her geçen gün sözlüğü daha çok sevmek, yazarlığı heyecanla beklemek.
 3. (bkz: bir çaylağın günlüğü)
 4. grooveshark
 5. kısa bir üyelik işleminden sonra kendi playlistlerinizi hazırlayabildiğiniz, bünyesinde klasik, rap, pop, ambient (bkz: post rock), blues gibi radyo kanalları bulunan, işlevsel ve kaliteli bir online müzik dinleme sitesi.
 6. ayakkabı bağlamak
 7. insanın nasıl öğrendiğini hatırlayamadığı ve bir çocuğa öğretmenin oldukça zor olduğu, çok fazla tekniği olup en azından bir tanesini bilmeniz gerektiği, bağcığa basıp düşmemek için yapılması gereken eylem.
 8. 30 yaşında olmak
 9. 1981 yılında doğan insanların şuan içinde bulunduğu, bir zamanlar peşinden koşulan liseli kızların şimdi onlara abi dediği yaşta olmak.
 10. (bkz: 30 yaşındaki erkek)
 11. family guy'dan bir örnek için ((http://www.youtube.com/watch?v=1Lcptg6klTI&feature=youtu.be) bu var)
 12. fazla porno izlemenin bünyeye zararları
 13. penis gereğinden uzun süre ereksiyon halinde kalır ve ejakülasyon olmaz ise testis ağrısı olarak ortaya çıkabilecek zarardır.
 14. çok iş varken çalışmayı engelleyen gizli güç
 15. iç ses olması muhtemel, çeşitli bahanelerle sizi işten uzaklaştıran güç.
 16. (bkz: iç sesin yavşak olması)
 17. stumbleupon
 18. firefox, google chrome ve internet explorer gibi popüler tarayıcılarda ve iphone, ipad, android işletim sistemli telefon ve tabletlerde kullanılabilen, kısa bir üyelik işleminden sonra seçtiğiniz ilgi alanlarına göre, size ayrı ayrı yada karışık olarak sayfalar getirebilen, beğendiğiniz sayfaları favoriye alabildiğiniz, tanıştıktan sonra insanı masaüstünde yenile yapmaktan kurtarabilecek tarayıcı eklentisi.
 19. ilgili sayfa için
 20. oyunceviri.com
 21. battlefield 3, mass effect 2, just cause 2 gibi başarılı yapımların çevirilerini yakın zamanda tamamlamış, the witcher 2 assassins of kings'e resmi türkçe yama hazırlayan, 2000'li yıllardaki gibi sadece menünün türkçe olduğu çevirileri yayınlamayıp, işini tam yapan internet sitesi.
 22. (ne yamalar çıktı biz hala çaylağız)
 23. björk
 24. 2000 yapımı dancer in the dark filmi ile kendisini tanıyan veya tanımayan herkesi sesi ve oyunculuğu ile büyülemiş, kıyafet ve makyaj seçimlerinde yaratıcı ve başarılı olan, izlanda'lı müzisyen, besteci ve aktris.
 25. gizli nesne bulma oyunu
 26. edgar allan poe ve agatha christie hikayelerinin başarılı şekilde uyarlanmış hallerini bulabileceğiniz, 10 saate kadar oynanış uzunluğu olabilen, insana yeni ingilizce kelimeler öğretebilen keyifli oyun türü.
Comments powered by Disqus